Gajser nastopil v Mačkovcih in zmagalnedelja, 18.06.2017

avtor: T. K., foto: Jure Zauneker
Na dirki za državno prvenstvo v motokrosu v Mačkovcih je prvič po poškodbi nastopil Tim Gajser ter razveselil 4000 gledalcev, organizatorja AMD Štefana Kovača in samega sebe, saj je zanesljivo ugnal konkurenco.
 To je bila peta dirka za AMZS državno prvenstvo, svetovni prvak v motokrosu MXGP Tim Gajser, ki je tudi lani nastopil v Mačkovcih, pa jo je izkoristil kot trening pred tekmo svetovnega prvenstva v Italiji. Slavil je v razredu open, drugi je bil Luka Kutnar, tretji pa Aljoša Molnar.
Ocena
Ocena
Komentiraj
Ni komentarjev.
2. SNL: Murin stroj zmlel tudi obrambna Brda - V 8. krogu 2. SNL je Mura na doma... » več
Avto Rajh Open pripadel Mariborčanom - Športni klub Pomurje deset je v Murski So... » več
Pokal Slovenije: Celje - Mura! - V nogometnem centru na Brdu pri Kranju so izžreb... » več
E-NOVICE
Prijavite se na pomurske elektronske novice.
POŠLJI
VESTNIK
NAJBOLJ KOMENTIRANO
Slovenija evropski prvak tudi s pomočjo pomurskih navijačev Kdo bi si to mislil?! Slovenija je evropski prvak v košarki... » več