(FOTO) Beltinci prvaki v 3. SNL vzhod

I.B., 20. 5. 2018
Beltinčani premagali Odrance.

Nogometna tekma 25. kroga 3. slovenske nogometne lige vzhod med Odranci in Lušt Beltinci se je končala z rezultatom 1 : 2. Gostje so s to zmago že osvojili naslov prvaka in bodo igrali v kvalifikacijah za vstop v 2. ligo.

Pred 700 gledalci so varovanci Zlatka Gaborja z golom Jana Kristla povedli že v 6. minuti (0 : 1). Pred koncem prvega polčasa so Beltinčani vodstvo povišali na 0 : 2, strelec je bil Jernej Trstenjak. V 65. minuti je za domačine zadel Patrik Raduha, do konca tekme pa je nato rezultat ostal nespremenjen.

Odranci - Lušt Beltinci 1 : 2 (0 : 2)
Sodnik: Aleksandar Matković (Ravne na Koroškem)
Odranci: Prša, Raduha, Horvat, Kuzma, Zagorec, Graj, Jerebic, Vinkovič (63' Tompa),Gerencsér, Copot (46' Sreš), Balažic.
Lušt Beltinci: Zver, Apatič, Kotnik (66' Kosi), Šnajder, Trstenjak, Hartman, Kristl, Ropoša (53' Ciglarič), Mauko, Tkalec (81' Hartman), Bertalanič.

67d7c47bd68fc8c6f80bd95cc1037a67

d6065ef51a3bf2fc7d710e234108e28b

Nogometaši Lušt Beltinci so tako krog pred koncem letošnje sezone osvojili prvenstvo in se bodo v kvalifikacijah pomerili s prvakom v 3. SNL center. Ta še ni odločena, boj za prvaka poteka med ekipama Bled Hirter in Brinje Grosuplje. Trenutno na lestvici vodijo Blejčani, ki imajo dve točki prednosti. Prvo kvalifikacijsko tekmo bodo Beltinčani odigrali pred domačimi navijači v soboto, 2. junija, povratna pa bo v sredo, 6. junija.

d167fcf6d80c9a37fd8bec362ed373d1

Poraz je nogometaše Odranec pahnil na tretje mesto na lestvici, prehitela jih je Polana, ki je z rezultatom 7 : 2 premagala Bogojino.