Mladi Muraši premagali vrstnike iz Interblocka

T. M. /NŠ Mura, 12. 8. 2018
NŠ Mura
Mura - Interblock (U17 in U19)

Murini kadeti in mladinci so odigrali tekmi prvega kroga prve slovenske mladinske in kadetske lige. V Bakovcih so gostili ekipo Interblocka, tako kadeti kot mladinci Mure pa so zmagali.

Kadeti so tekmo dobili z 1:0. Zadetek je padel že na začetku tekme, potem pa so muraši brez težav nadzirali igro in gostom pravih priložnosti niso več ponudili.

3808bd7f3d45607533a0932eb19a4384
NŠ Mura

Veliko bolj so se za prve tri točke morali namučiti mladinci, ki so do zmage prišli v izdihljajih tekme. Muraši so bili izrazito boljši skozi vso tekmo, ampak nikakor niso uspeli prebiti bunkerja gostov. V 84. minuti pa je Interblocku uspel protinapad in žoga je končala v mreži Mure.

aa0c5779d7befb62bb06903c39d6b837
NŠ Mura

Vse je že kazalo, da bodo črno-beli vknjižili prvi poraz, ampak fantje se s tem niso strinjali. Najprej so po napaki obrambe gostov prišli do 11-metrovke, ki jo je uspešno izvedel Luka Sočič. V 94. minuti pa je zadetek za zmago in veliko veselje dosegel Maksimiljan Zorman.

0cf85be27e4635199a23b13db8c103a4