ŠNK Radgona: Aleksander Nedižavec še zadnja okrepitev

Tomo Köleš, 24. 7. 2018
Oste Bakal
Aleksander Nedižavec.

Nogometaši ŠNK Radgona so odigrali svojo prvo pripravljalno tekmo na domačih Tratah, ob tem pa v svoje vrste pritegnili še zadnjo, tretjo okrepitev.

Nogometaši Radgone, ki bodo tudi v naslednji sezoni igrali v III. SNL vzhod, so odigrali prvo pripravljalno tekmo. V ŠRC Trate so varovanci trenerja Jožeta Sečkarja gostili člana III. SNL sever, ekipo Kety Emi Bistrica. Ljubitelji nogometa so videli zanimivo tekmo, ki se je končala brez zmagovalca, končni izid je bil 1 : 1. Gostje iz Slovenske Bistrice so povedli že v 1. polčasu, gostiteljem pa se je izplačala vztrajnost in borbenost. In tako je po podaji novinca Mitje Divjaka v 76. minuti za izenačenje zadel Jure Šadl. Naslednji pripravljalni tekmi Radgončanov bosta v četrtek na Tišini in v nedeljo, ko bodo na Tratah gostili NK Simer Šampion iz Celja.Poleg napadalcev Aleša Lebarja in Mitje Divjaka je kot zadnja okrepitev radgonskega tretjeligaša postal igralec sredine terena Aleksander Nedižavec (1991), ki je doslej nastopal za člana III. SNL sever NK Pohorje iz Ruš. S prihodom Nedižavca je jasno, da bosta trener Jože Sečkar in tehnični vodja Franc Škrobar imela na razpolago 26 nogometašev.

e455569a308be4c681e76a68deb5d7ea