Tek: Dušan in Iztok Fister tik za zmagovalcem

Tomo Köleš, 18. 8. 2018
Tadeja Ivanušič

V Šprincu v občini Razkrižje je bil start in cilj 16. mednarodnega teka prijateljstva Razkrižje - Štrigova 2018, ki se je štel tudi za točke pomurskega pokala.

Pri članih je na 10,2 km dolgi progi zmagal Hrvat Saša Horvat (TK Kotoripski begači), drugi in tretji pa sta bila Pomurca Dušan in Iztok Fister (oba KK Tropovci). Pri članicah je na enako dolgi progi slavila Nina Alt (AK Ormož), druga je bila Višnja Čonkaš (AK Varaždin), tretja pa Bojana Radovan iz Žiškovca v Medžimurju. Skupno je v članski kategoriji nastopilo 40 tekačev in tekačic.

51f20c802ce4b15056573be9feb552a2
V članski kategoriji je na 10,2 km dolgi progi nastopilo skupno 40 tekačev in tekačic.

Ostali zmagovalci v mlajših kategorijah so bili: Noah Šadl, Laura Breznjak, Jakov Pavlic, Eva Mulec, Tvit Trajbarič, Petja Fišinger, David Mulec in Vito Križaić. Naslednji tek za pomurski pokal bo Kobiljski tek 25. avgusta ob 18. uri.