3. Lotmerški trail tek: Zmagovalca Tomaž Rep in Vesna Hozjan

M. Š., 21. 9. 2019
Miha Šoštarič
V različnih starostnih kategorijah in na različnih zahtevnostnih preizkušnjah se je pomerilo blizu 80 tekačic in tekačev.

V Ljutomeru je teklo blizu 80 tekačev v številnih starostnih kategorijah.

Športna zveza Ljutomer je lepo, sončno soboto izkoristila za organizacijo 3. Lotmerškega trail teka. V različnih starostnih kategorijah in na različnih zahtevnostnih preizkušnjah se je pomerilo blizu 80 tekačev. Na najdaljši, 7.800 metrov dolgi progi, sta slavila Tomaž Rep (AK Ormož) in Vesna Hozjan (FNM). Rep, ki je slavil pred Danilom Magdičem (AK Ormož) in Andrejem Cörom (Borisova bežeča deca), je za progo potreboval natanko pol ure, Hozjanova, za katero sta se uvrstili Tjaša Žalig (AK Pomurje) in Marina Cör (Borisova bežeča deca), pa je razdaljo pretekla v času 35:20.

V mlajših kategorijah so prva mesta osvojili Jakov Pavlič, Mia Vunderl, Sven Ošep, Hana Merica, Lukas Dovnik, Zarja Vereš, Anej Roškar, Lucija Rengeo, Tjan Šadl, Nika Govedič, Miha Kosi in Živa Smej.