(3. SNL VZHOD) Ketiš poskrbel za preobrat

M.Š., 24. 10. 2022
Niko Časar
Avto Rajh Ljutomer - Podvinci 2 : 1.

V 11. krogu 3. slovenske nogometne lige vzhod je Avto Rajh Ljutomer na domači zelenici z 2 : 1 (0 : 1) premagal Podvince.

Po štirih zaporednih prvenstvenih porazih so Ljutomerčani, po zaslugi dvakratnega strelca Tilna Ketiša v drugem polčasu, prišli do pomembne zmage v prleško-podravskem obračunu. Gostje, ki so imeli do tega kroga le dve točki manj (13) od Prlekov, so bili že v prvem polčasu v podrejenem položaju, a so v 40. minuti po izvrstno izvedenem prostem strelu Jana Zika Zajka prišli v vodstvo.

3
Niko Časar

V drugem polčasu so domačini terensko premoč kronali z dvema zadetkoma in poskrbeli za preobrat. Ketiš je izenačil izid v 56. minuti, deset minut pozneje pa s petim zadetkom v sezoni priboril tri točke svoji ekipi.

3
Niko Časar

Ljutomerčani so zdaj z 18. točkami na sedem mestu, v naslednjem krogu pa v soboto, 29. oktobra, gostujejo pri drugouvrščenem Zavrču (22 točk).