Drvarič in Škrjanec zmagovalca lige Labda 2019

Tomo Köleš, 7. 8. 2019
Niko Časar
Finalni turnir lige Labda 2019.

V centru Labda Beach na beltinski plaži v športnem parku je bilo končano tekmovanje v odbojki na mivki lige Labda 2019. Zmagala je dvojica Urban Drvarič (Radenci) in Nik Škrjanec (Veržej).

Drvarič in Škrjanec sta v finalu ugnala dvojico Tomaž Horvat (Gornja Radgona) in Tomaž Horvat (Rakičan) z 2 : 0 (21 : 19, 21 : 11).

Tretje mesto je zasedla dvojica Blaž Ajlec (Radenci) in Miha Žalig (Murska Sobota), potem ko je v malem finalu premagala dvojico Aljoša Štros (Maribor) in Tin Vrabl (Murska Sobota/Maribor) z 2 : 1 (21 : 11, 16 : 21, 15 : 13).

46f20d701c2cd0494b25a6f38878a986
Niko Časar

Na peto mesto se je uvrstila dvojica Mitja Pečnik in Saša Ratkai (oba Murska Sobota), na šesto mesto dvojica Niko Kovačič (Murska Sobota) in Žan Bedrač (Janžev Vrh), sedmo mesto pa sta si razdelili dvojici Žan Vori (Ižakovci) in Val Krajcar (Beltinci) ter Blaž Grabar (Krog) in Uroš Kovačec (Murska Sobota/Goričko).

6082d5c426325c63f0be69ddbd885183
Niko Časar

Društvo Labda Beltinci - Roundnet Pomurje pa v soboto, 10. avgusta,v sodelovanju z ZKTŠ Murska Sobota organizira
1. Slovenski roundnet open turnir,ki bo potekal od 9. ure naprej na Soboškem jezeru ob Expanu v Murski Soboti.
Tekmovanje bo potekalo brez kategorij, odprtega tipa.Poleg samega tekmovanja bo organizirana še BounceBall igra, za zabavo pa bo skrbel DJ Hari.Poskrbljeno bo tudi za bogate nagrade.