(FOTO) 4. Trail tek: Zmagala Magdič in Hozjanova

Miha Šoštarič, 19. 9. 2020
Miha Šoštarič
4. Trail tek

Športna zveza Ljutomer je organizirala že 4. Trail tek, ki je štel tudi za Pomurski pokal v rekreativnih tekih. V vseh starostnih kategorijah je nastopilo 97 tekačev, ki so imeli tokrat start in cilj v Parku I. slovenskega tabora v Ljutomeru.

Najbolje pripravljeni tekači so se odpravili na 7,5 kilometrsko progo do Cezanjevcev in nazaj. V absolutni konkurenci pri tekačih je slavil Danilo Magdič iz Noršincev pri Ljutomeru (AK Ormož; čas: 28:35) pred klubskim sotekmovalcem Luko Lovrecem (28:36) in Tomažem Srako (ŠD Sloparca Beltinci; 28:47). V absolutni kategoriji pri tekačicah je prvo mesto zasedla Vesna Hozjan s Hotize (FNM; 33:41), drugo mesto je zasedla Petra Jenko (AK Ormož; 34:22), tretja pa je bila Anđa Karanušić (Ljutomer; 37:41). V mlajših starostnih kategorijah, ki so imele svoje proge speljane po parku, so slavili Maj Kristl (Vrtec Ljutomer), Ema Ploj (Vrtec Cven), Aljoša Nemec (OŠ Ivana Cankarja Ljutomer), Mia Vunderl (OŠ Mala Nedelja), Tomi Miklič (OŠ Mala Nedelja), Nika Pirher (OŠ Ivana Cankarja Ljutomer), David Makoter (OŠ Stročja vas), Sašo Bistrovič (KK Ljutomer), Žanet Petek (OŠ Mala Nedelja) in Jernej Stolnik (KK Ljutomer).