(FOTO) Derbi pripadel Hotizi

Derbi 4. kroga v Pomurski nogometni ligi je bil odigran v Gančanih, kjer je Aluvar gostil Hotizo. Obe moštvi sta bili pred srečanjem na vrhu lestvice z devetimi točkami. Zmagali so Hotižani z 2 : 0. Franc Krančič, trener Gančanov, je srečanje začel z Zorkom v vratih, Šinkcem, Votkom, Tivadarjem, Legenom, Gregorecem, Kociprom, V. Houbarjem, N. Houbarjem, Jeričem in Berdenom. Pri gostih je Jože Hozjan na zelenico poslal Sarjaša, Ftičarja, Horvata, Ritlopa, Dominka, Vöröša, Totha, Kusteca, Donka, Kosa in Polareczkega. Okoli 200 gledalcev je prvi zadetek na tekmi videlo v 27. minuti, ko se je pod vodilni zadetek podpisal Teo Toth. Končni rezultat dvoboja je bil postavljen še v prvem polčasu, v 40. minuti, ko je za 2 : 0 za Hotizo zadel Roland Polareczki. Hotiza je sedaj na vrhu sama z 12 točkami, sledita Polana z desetimi in Odranci z devetimi točkami. Preostali izidi 4. kroga PNL so Polana – Radgona 2 : 0, Odranci – Čarda Martjanci 5 : 0, Radenska Slatina – Hungarikum Olimpija 3 : 0, Rakičan – Prekmurec Dobrovnik 1 : 1, Kema Puconci – Turnišče 3 : 4, Veržej – Črenšovci 1 : 4, Grad – Tromejnik 3 : 1.