(FOTO) Ljutomerčani v PNL slavili petič zapored

Vestnik, 20. 9. 2021
Niko Časar
Hotiza - Avto Rajh Ljutomer

V Pomurski nogometni ligi (PNL) so minuli konec tedna odigrali dvoboje 6. kroga. Ekipa spletnega portala vestnik.si je spremljala dvoboj v Hotizi, kjer je gostoval vodilni Avto Rajh iz Ljutomera. Ljutomerčani so zabeležili še peto zmago zapored. Slavili so s 4 : 1 (1 : 1).

Avto Rajh Ljutomer, ki je še edina neporažena ekipa v PNL, je v vodstvo v 20. minuti popeljal Lan Feguš Makovec, za izid polčasa pa je poskrbel Jan Lörinc v 37. minuti, ko je premagal brata Marka, ki brani ljutomerska vrata.

pnl, hotiza-ljutomer
Niko Časar

Niko Časar

V drugem polčasu so bili dominantnejši Prleki, ki so dosegli še tri zadetke. Najprej, v 59. minuti, je z najstrožje kazni za novo vodstvo zadel Matej Virag, za visoko zmago pa sta žogo za hrbet vratarja Hotize Alena Utroše pospravila še Feguš Makovec (67) in Luka Nemec (87).

Niko Časar

Niko Časar

Ostali rezultati 6. kroga PNL: Grad – Odranci 1 : 4, Kema Puconci – Hungarikum Olimpija 1 : 0, Čarda Martjanci – Rakičan 1 : 1, Turnišče – Radenska Slatina 1 : 1 in Črenšovci – Tromejnik Kuzma 2 : 0.

Vodi Avto Rajh Ljutomer s 16. točkami, sledijo pa Polana in Odranci s po 15., Grad z 11., Črenšovci in Tromejnik Kuzma s po desetimi…