(FOTO) Nov poraz Ljutomerčank

M.Š., 13. 1. 2023
Niko Časar
ŽOK Ljutomer - Calcit Volley.

V zaostali tekmi 13. kroga 1. B državne lige so ljutomerske odbojkarice z 0 : 3 (20, 20, 17) izgubile proti drugi ekipi kamniškega Calcita.

Ljutomerčanke so zabeležile že deseti poraz v sezoni in ostajajo na predzadnjem sedmem mestu (8. točk), ki po koncu sezone vodi v drugoligaško konkurenco. V poldrugi uri trajajočem dvoboju so bile Kamničanke v vseh segmentih odbojkarske igre boljše od domačink, ki so se nekoliko bolje upirale v drugem nizu, ko so vodile s 14:10 in 16:15, a so bile v končnici premalo zbrane v napadalnih akcijah, da bi lahko presenetile nasprotnice.

odbojka, žok-ljutomer, calcit-volley
Niko Časar

Niko Časar

Najučinkovitejše v ljutomerski ekipi so bile Ana Kolmanič (12 točk), Adela Pintarič (8) in Alisa Oletič (6). Že jutri čaka Ljutomerčanke tekma 14., zadnjega kroga druge tretjine prvenstva. Gostovale bodo v Novem mestu pri ekipi TPV, ki ima na šestem mestu tri točke več od varovank Bojana Novaka.