(FOTO) Mura dobila tudi včerajšnjo pripravljalno tekmo

Maja Hajdinjak, 1. 2. 2019
Pripravljalna tekma NŠ Mure in Drave Ptuj

Nogometaši Mure so včeraj na domačem igrišču odigrali podaljšano tekmo, kjer je polčas trajal 55 minut, proti drugoligašu Dravi s Ptuja.

Mura je tudi to tekmo odigrala v dveh postavah. V prvem polčasu so igrali: Šafarić (vratar), Rebernik, Bošković, Laci, Šturm, Kozar, Sočič, Ćerimagić, Kouter, Perčić in Žižek. Gostje so že po nekaj minutah povedli z 0 : 1, a jim Muraši v nadaljevanju več niso pustili zadeti. Le nekaj minut kasneje so po zaslugi Kevina Žižka izid izenačili. Muro je v vodstvo z odlično izvedenim prostim strelom popeljal Klemen Šturm, za 3 : 1 pa je zadel Nino Kouter.

b0c92e427d181bed8de7fbac577eac39

V drugem polčasu so za Muro igrali: Obradović (vratar), Šipoš, Andrejč, Peričić, Pucko, Antolin, Lorbek, Šušnjara, Maroša, Zorman in Sirk. V drugem delu so črno-beli zadeli še dvakrat. Obakrat je zadel mladinec Maksimiljan Zorman in postavil končni izid 5 : 1. V vratih Mure se je izkazal tudi Matko Obradović, ki je obranil 11-metrovko gostov.

0cd9ceab82515f4557d6945e34ea4043

Mura je sicer nastopila v precej okrnjeni postavi, saj so zaradi viroze tekmo izpustili Žiga Kous, Matic Maruško, Žan Karničnik, Tomi Horvat in Jon Šporn. So pa posledično priložnost za igro dobili številni mladinci in kadeti: Žiga Laci, Luka Sočič, Filip Perčić, Alen Andrejč, Aljoša Šipoš, Aljaž Antolin in Maksimiljan Zorman.

Mura : Drava 5 : 1 (3 : 1)
Strelci za Muro: Maksimiljan Zorman 2x, Kevin Žižek, Klemen Šturm, Nino Kouter.