(FOTO) Mura izgubila na drugi pripravljalni tekmi

Vestnik.si, 18. 6. 2022
Loris Cipot
Mura:Partizani

Nogometaši Mure so se na drugi pripravljalni tekmi pomerili z albanskim klubom FK Partizani Tirana, tekma se je končala z 2 : 1 v prid Albancem.

Črno-beli so tekmo začeli v postavi Mihelak, Beganović, Balažic, Karamarko, Bagola, Kous, Domjan, Maruško, Buček, Milic in Škoflek.

Po prvem polčasu je Mura po zadetku Matica Maruška v 6. minuti vodila z 1 : 0. V drugem polčasu za Muro zaigrali Obradović, Kuzmić, Kai Cipot, Morris, Đapo, Tio Cipot, Kozar, Kasalo, Bobičanec, Šroler in Klepač.

Nasprotniki so v drugem polčasu dosegli dva zadetka, v 51. minuti je bil uspešen Skuka, v 70. minuti pa Hoti. Tekma se je tako končala z 2 : 1 v prid FK Partizani Tirana.

Naslednjo pripravljalno tekmo bodo Muraši odigrali v sredo, 22. junija, nasprotnik bo Napredak Kruševac.