(FOTO) Na 6. Bakovskem teku najhitrejša Hozjanova in Sraka

V Športno-rekreativnem centru Bakovci je Večetnično, kulturno, izobraževalno, turistično in športno društvo Bakovci priredilo 6. Bakovski tek. V kategoriji članic je bila najhitrejša Vesna Hozjan, ki je 4,3-kilometrsko preizkušnjo končala s časom 18:52. Druga je bila Katarina Erjavec (19:24), tretja pa Jožica Lukač (23:06). Člani so premagovali 8,5 kilometra, tekli so v šestih starostnih kategorijah. V najnižji (do 19 let) je slavil Adel Balčinović (33:05), v kategoriji 20 do 29 let je zmagal Dušan Fister (27:31), med tekači, starimi od 30 do 39 let, je bil najhitrejši Tomaž Sraka (26:58), ki je dosegel tudi absolutno najboljši čas, v kategoriji od 40 do 49 let pa je zmagal Matej Temlin (28:35). Med tekmovalci starostne skupine od 50 do 59 let je prvo mesto zasedel Franjo Kolarič (28:58), v kategoriji od 60 do 68 let pa je bil prvi Branko Lehner (29:45).