(FOTO) Pomurje izgubilo z vodilno Veliko Nedeljo

Vestnik.si, 27. 10. 2021
Jure Zauneker
RK Pomurje in RK Velika Nedelja.

Rokometaši Pomurja so v 4. krogu 2. DRL v dvorani soboške OŠ III gostili vodilno Veliko Nedeljo in izgubili s 25 : 30 (7 : 18).

Pomurje je zelo slabo odigralo prvi polčas, v katerem si je doslej še neporažena Velika Nedelja zagotovila četrto zmago. V drugem polčasu so gostitelji igrali veliko boljše. Z boljšo realizacijo bi se lahko še bolj približali gostom in jih morebiti tudi presenetili. Vendar gostujoči rokometaši tega vseeno niso dopustili. Pomurje tako ostaja pri eni zmagi.

murska-sobota, rokomet, rk-pomurje, rk-velika-nedelja

RK POMURJE: Čepe (3 obrambe), Černela, Vild-Marič (5 obramb), Pintarič, Črešner, Basri 3, Sever 3, Žižek - Cvetko 6 (2), Hedl, Rožman-Rader, Falež 2, Šerbinek 2, Ružič 1 (1), Kocan 1, Pungartnik 4, Vajda-Ornik 1, Zver 2 (1).

Sedemmetrovke: RK POMURJE 4 (4), RK VELIKA NEDELJA 3 (3).
Izključitve: RK POMURJE 10 minut, RK VELIKA NEDELJA 16 minut.

Naslednjo tekmo bodo rokometaši Pomurja odigrali v soboto v Kočevju. Naslednja domača tekma pa je na sporedu 6. novembra, ko bo gostoval Kronos iz Logatca. Radgonski Arcont je bil v tem krogu prost.