(FOTO) Pucko in Vogrinčič na finalnem turnirju druga

Na golf igrišču v Moravskih Toplicah je potekal finalni turnir za svetovno amatersko prvenstvo WAGC. Na njem je nastopilo 33 tekmovalcev, igrali so na 18 lukenj. Med njimi so bili tudi Boštjan Kous, Marko Pucko in Zoran Vogrinčič iz Golf kluba Moravske Toplice ter Mihael Peklar iz Golf kluba Radenci. V hendikep skupini 0 - 5,4 je zmagal Žak Bajec, Pucko je bil drugi, v skupini 5,5 - 10,4 je bil prvi Matjaž Kavnik, Vogrinčič je osvojil drugo mesto, v skupini 10,5 - 15,4 je bil najboljši Drago Bilič, v skupini 15,5 - 20,4 Ven Florjančič in v skupini 20,5 . 25,4 Uroš Časar. Iz Slovenije se je na prvenstvo uvrstilo pet golfistov, ki so dosegli najboljše rezultate v svoji hendikep skupini. Fotografije Jure Zauneker.