(FOTO) Pucončanke tudi doma izgubile s Kamničankami

Vestnik.si, 24. 1. 2021
Murexin-Kema Puconci : Calcit Volley II

Murexin-Kema in Calcit II sta se pomerila še v Zeleni dvorani v Puconcih. Tudi dvoboj 13. kroga so dobile Kamničanke s 3 : 0 (17, 14, 21).

Pucončanke so doživele šesti poraz in s 14 točkami ostajajo na šestem mestu.

murexin-kema-puconci, odbojka, calcit-volley-ii, zelena-dvorana, puconci, žok-puconci

Na drugi zaporedni tekmi z Kamničankami so domačinke nudile še slabši odpor, s čimer so gostje zadržale tretje mesto (24 točk) na razpredelnici 1. B lige. V prvem nizu sta bili ekipi izenačeni pri izidu 6 : 6, nato pa so gostje stopile na plin in povsem razbile domačinke. Podobno je bilo tudi v drugem nizu. Ekipi sta bili izenačeni pri izidu 5 : 5, nato pa so gostje izkoristile vsako napako domače vrste in ji v celotnem nizu oddale le 14 točk.
Najbolj izenačen je bil zadnji niz. Domačinke so se po zaostanku s 3 : 8 povsem približale nasprotnicam (13 : 14), nato pa z neizsiljenimi napakami gostjam dovoljevale, da so prišle do gladke zmage.

Murexin-Kema Puconci: Rakar, N. Škraban 5, I. Škraban 15, Malok, Küplen, Šadl, Matis 3, Lang, Vilfan 6, Gričnik, Pušnik 4, Sužnik (L), Novak (L). Trener: Renato Perša.