(FUTSAL) Brez Kneževiča remi proti Mlinšam

M. Š., 5. 11. 2022
KMN Meteorplast
V 8. krogu 1. slovenske futsal lige je ljutomerski Meteorplast ŠIC bar »le« remiziral (2 : 2) proti Mlinšam, ki ostajajo še brez zmage v sezoni.

Pred okoli 120 gledalci, ki so si ogledali dvoboj v dvorani ŠIC Ljutomer je domača ekipa nastopila brez prvega strelca lige Denisa Kneževiča(8 zadetkov), zaradi nekaterih dodatnih odsotnosti zaradi poškodb in bolezni pa je bilo vodstvo kluba primorano v ekipo vpoklicati Nika Vajdo in Urbana Kneževiča, ki od aprila nista igrala futsala.

futsal, ljutomer

Gostitelji so bili veliko boljši, a so brez zmage ostali zaradi številnih neizkoriščenih priložnosti. Po vodstvu z 1 : 0 – v 7. minuti je zadel Goričan – so med drugim zapravili kazenska strela s šestih (Tilen Rajter) in desetih metrov (Aljaž Ruis). V 30. minuti je Rajter povedel Ljutomerčane v vodstvo z 2 : 0. Namesto mirne končnice so si domačini privoščili ležerno igro, kar so futsalerji Mlinš izkoristili ter z zadetkoma Tima Lipovška (35) in Daniela Džombića (40) prišli do tretjega neodločenega izida v sezoni. Meteorplast ŠIC bar je zadržal 3. mesto (16 točk), Mlinše pa so sedme s tremi točkami.