(FUTSAL) Ljutomerčani do šeste zmage

Miha Šoštarič, 19. 11. 2022
KMN Meteorplast
Meteorplast ŠIC bar

V 9. krogu 1. slovenske futsal lige je Meteorplast ŠIC bar v gosteh s 7 : 1 (2 : 1) premagal Dobrepolje.

Ljutomerska ekipa nadaljuje z odličnimi predstavami v prvoligaški druščini. Tokrat je v gosteh visoko premagalaDobrepolje in zadržala tretje mesto (19 točk), le točko za drugouvrščenim Silikom z Vrhnike. Strelsko je bil znova razpoložen Denis Kneževič, ki je dosegel štiri zadetke in se učvrstil na prvem mestu liste strelcev (12 zadetkov). Za prleško moštvo so bili uspešni še Matic Goznik, Aljaž Ruis in Rok Šnofl. »Rezultat ne govori o tem, da bi bila tekma težka. A je bil prvi polčas enakovreden, zato sem bil z vodstvom z 2 : 1 po prvem polčasu zadovoljen. V drugem polčasu smo, kljub temu, da smo oslabljeni, prišli do visoke zmage. Ob tem moram izpostaviti Kneževiča, ki je dosegel štiri zadetke in povzročal domačim igralcev veliko težav. Zdaj nas čaka priprava na Sevnico, proti kateri pričakujem novo zmago,« je po tekmi povedal trener ljutomerske ekipe Robert Grodivić. Meteorplast ŠIC bar se bo s Sevnico pomeril prihodnji petek, 25. novembra, v dvorani ŠIC Ljutomer.