(Futsal) Ljutomerčanom 4. mesto v Kopru

M. Š., 27. 8. 2022
M. Š.
Meteorplast Šic Bar je na mednarodnem futsal turnirju v Kopru osvojil 4. mesto.

Koprska Bonifika je gostila močan mednarodni futsal turnir štirih ekip. Poleg domačega Bronxa ter udeležencev letošnje lige prvakov Dobovca in hrvaškega Pulja je nastopil tudi ljutomerski Meteorplast ŠIC bar, ki je na koncu osvojil 4. mesto.

Meteorplast ŠIC bar se je na Primorsko odpravil v oslabljeni zasedbi, saj so manjkali Tjaž Lovrenčič, Rok Šnofl, Denis Knežević, Urban Goričan, Toni Kovše in Aljaž Ruis. V polfinalu je prleška ekipa nudila odličen odpor slovenskemu prvaku Dobovcu. Po rednem delu se je tekma končala z neodločenim izidom 1 : 1 (1 : 1), strelec za Meteorplast ŠIC bar pa je bil Aljaž Goznik. V finale so se po boljšem izvajanju kazenskih strelov s 4 : 3 uvrstili futsalerji Dobovca. V tekmi za 3. mesto je ljutomersko moštvo z 0 : 2 (0 : 0) izgubili proti Bronxu. Mednarodni turnir so dobili futsalerji hrvaške ekipe iz Pulja, ki so v finalu slavili z 2 : 0 (1 : 0).