Vestnik.si, 18. 9. 2021
Arhiv Meteorplast ŠIC Bar
Meteorplast ŠIC Bar

3. krog 1. SFL: Futsal klub Dobrepolje – Meteorplast ŠIC bar 3 : 3 (2 : 1)

V 3. krogu 1. slovenske futsal lige je ljutomerska ekipa Meteorplast ŠIC bar gostovala v Vidmu v občini Dobrepolje, kjer se je pomerila z istoimenskim klubom. Pred blizu 100 gledalci se je tekma končala z neodločenim rezultatom 3 : 3 (2 : 1). Ljutomersko moštvo ima po nepopolnih 3. krogih dve točki in zaseda trenutno peto mesto.

Ljutomersko moštvo je povedlo v 8. minuti, ko je lepo akcijo s prvencem v dresu Meteorplasta ŠIC bara zaključil Mitja Gašparič. V nadaljevanju dvoboja so Prleki nerazumljivo padli in dovolili domačinom, da so dosegli tri zadetke – Denis Gale (15. minuta), Žiga Andolšek (18) in Urban Pirnat (23) – za vodstvo s 3 : 1. Po zaostanku je ljutomerska ekipa zaigrala kot prerojena. Napadi pred vrati domačega vratarja Luke Đorđevića so se stopnjevali, premoč pa sta kronala Adrijan Trstenjak (30) in Aljaž Goznik (38), ki sta tako ekipi priborila pomembno točko pred nadaljevanjem prvenstva. Zaradi reprezentančnih akcij se bo prvenstvo v 1. slovenski futsal ligi nadaljevalo v petek, 1. oktobra, ko se bo Meteorplast ŠIC bar v Ljutomeru pomeril z Oplastom iz Kobarida.