Pomurci na stopničkah v paranamiznem tenisu

Vestnik.si, 26. 10. 2021
Arhiv NTK Sobota
Gorazd Majič je zasedel 3. mesto.

55 para športnikov iz vse Slovenije se zbralo v Novem mestu, kjer so odigrali državno prvenstvo v 11 različnih tekmovalnih kategorijah, kamor so igralci in igralke razvrščeni glede na svoj hendikep.

V kategoriji NT NAC, kjer je bilo največ prijavljenih, kar 16, je zmagal član NTK Ljutomer Silvo Slaček, 2. mesto je zasedel Šefčet Drndalaj, 3. mesto Igor Reberc in 4. mesto Božo Mlinarič (vsi trije člani NTK Mala Nedelja ). V NT 6 se je član NTK Sobota Gorazd Majič uvrstil na 3. mesto. V enotni kategoriji, kamor se lahko prijavijo vsi prisotni v dvorani, je zmagal Luka Trtnik iz Mengša, zmagovalec tudi NT 7, ki pa je bil tudi na para olimpijskih igrah v Tokiu. Luka je bil letos v finalu od lanskega prvaka Silva Slačka, 3. mesto je zasedel Ševčet Drndalaj, do četrtfinala pa sta se prebila Božo Mlinarič in Igor Reberc. Gorazd Majič je izpadel v prvem kolu.