Iztok Fister in Živa Smej najhitrejša v Krogu

Tomo Köleš, 8. 9. 2019
Tomo Köleš
8. Bezgov tek.

ŠKTD Kroške tikvi iz Kroga je v sodelovanju z Združenjem atletskih sodnikov Murska Sobota pripravilo 8. Bezgov tek in hkrati sedmi tek za pomurski pokal 2019.

Start in cilj sta bila pri igrišču KMN Krog 97 v podaljšu Brodarske ulice. Skupno je v vseh kategorijah sodelovalo 85 tekačev.

tek, pomurski-pokal, krog, 2019
Tomo Köleš

V mlajših kategorijah so bili zmagovalci pri dečkih: Filip  Kerec Vohar, Lan Bunderla, Jakob Prelog, Val Hajdenkumer in Tvit Trajbarič. V kategoriji deklic pa so zmagale: Sanja Gaber, Lana Bedernjak, Zarja Vereš in Lara Horvat.

Tomo Köleš

Med člani je na 8 km dolgi progi zmagal Iztok Fister iz Kolesarskega kluba Tropovci pred Tomažem Srako od Grada, tretji je bil Jože Čeh od Svete Trojice, četrti Matej Temlin iz Športnega društva Team turbo Tropovci in peti Dušan Fister iz Kolesarskega kluba  Tropovci.

Tomo Köleš

Med članicami je  na 5  km dolgi progi zmagala 14-letna  Živa Smej iz Športnega društva Sloparca Beltinci pred Suzano Titan iz Kroga in Polonco Žnidaršič iz Ljutomera. Četrta je bila  Anemary Puhan iz ekipe Borisove bežeča deca iz Murske Sobote in peta Jelka Vrbnjak iz Ljutomera.