KMN Old Boys prejel pokal za zmagovalca veteranske lige

Tomo Köleš, 20. 8. 2019
Žrebanje parov veteranske lige

V prostorih MNZ Murska Sobota (Slovenska 25) sta potekala podelitev nagrade za minulo tekmovalno sezono in žreb parov za novo sezono veteranske lige Murska Sobota.

Prvo mesto v minuli sezoni veteranske lige Murska Sobota je zasedla ekipa Old Boys iz Murske Sobote, pokal za zmagovalca pa je iz rok predsednika MNZ Murska Sobota Danila Kacijana prejel vodja šampionskega moštva Zdenko Merič.

Takoj nato je bil izveden še žreb za novo sezono veteranske lige, ki se bo začela 30. in 31. avgusta. Pari 1. kroga pa so: Nemčavci – Old Boys, Sebeborci – Bakovci, Noršinci – Mladost Pertoča, Rakičan – Rogašovci, Borejci – Čarda in Dokležovje – Cankova.

Odigranih bo 22 krogov, sezona pa naj bi se končala ob koncu prve polovice junija 2020. Med klubi je bilo že nekaj govora o tem, da bi ob koncu sezone prvič priredili tudi sklepni turnir, vendar bo treba za to najti ustrezen datum. Je pa Kacijan povabil zmagovalno ekipo Old Boys na sklepni turnir Nogometne zveze Slovenije in dodal, da se lahko namesto nje, če se slučajno ne bi mogla udeležiti turnirja, prijavi tudi katero od moštev, ki je bilo na lestvici uvrščeno za njo.