vestnik

(FOTO) Končan 6. Lebarjev memorial v streljanju. Kdo so zmagovalci?

vestnik.si, 29. 2. 2020
Jure Zauneker
Strelstvo
Šport

V spomin na prejšnjega predsednika Občinske strelske zveze Murska Sobota Jožeta Lebarja je bil na soboškem strelišču tridnevni 6. Lebarjev memorial.

Pri članih s puško je zmagal Jure Sočič (ŠSD Murska Sobota) s skupno 620 krogi, drugi je bil Jan Nagy (SD Mesto Ljutomer) s 616, tretji pa Samo Zelko (SD Kolomana Flisarja Tišina) s 612,2 krogi.

murska-sobota, strelstvo
Jure Zauneker
Strelstvo

Pri članicah s puško sta na prvem in drugem mestu Antonija Kosi in Bianka Vogrinčič (obe Mesto Ljutomer), na tretjem pa Tessa Timar (ŠSD M. Sobota). 

murska-sobota, strelstvo
Jure Zauneker
Strelstvo

Ekipno je s puško zmagalo Mesto Ljutomer, drugo je bilo SD Štefana Kovača Turnišče, tretje pa SD K. F. Tišina.

murska-sobota, strelstvo
Jure Zauneker
Strelstvo

Pri članih s pištolo je slavil Ludvik Pšajd, drugi je bil Miroslav Moleh (oba SD Juršinci), tretji pa Avgust Horvat (SD Š. K. Turnišče). Ekipno so zmagali Juršinci, drugo je bilo Turnišče, tretje pa ŠSD M. Sobota I.

Pri članih s serijsko puško je bil prvi Martin Marič (SD Graničar Cankova) s 374 krog, drugi Franc Jožef iz SD K. F. Tišina s 369, tretji pa Goran Gyoha (Graničar Cankova) s 367 krogi. Pri članicah je slavila Cvetka Žlebnik (SD Ton Mežica).

murska-sobota, strelstvo
Jure Zauneker
Strelstvo

Ekipno je s serijsko puško zmagal Graničar iz Cankove, drugo je bilo SD Janka Jurkoviča od Sv. Jurija pri Ščavnici, tretje pa SD Gederovci.

murska-sobota, strelstvo
Jure Zauneker
Strelstvo

Pri mlajših dečkih je s serijsko puško slavil Tijan Mesarič, drugi je bil Luka Ivančič (oba ŠSD M. Sobota), tretji pa Luka Gerenčer (SD Š. K. Turnišče). Pri mlajših deklicah sta bili na prvih dveh mestih Nika Skubic in Nika Piskar (SD Kisovec), na tretjem pa Nika Novak (SD K. F. Tišina).

murska-sobota, strelstvo
Jure Zauneker
Strelstvo

Ekipno je s serijsko puško zmagal Kisovec, druga je bila Murska Sobota, tretja pa Tišina.

murska-sobota, strelstvo
Jure Zauneker
Strelstvo

Pri starejših dečkih so prva tri mesta pripadla Kisovcu, zmagal je Nik Kralj, pri starejših deklicah pa je bila prva Daša Stojko, druga Nika Benkič (obe Tišina), tretjapa Nina Zver (Murska Sobota). Tudi tu je ekipno slavil Kisovec, druga je bila Tišina in tretja Murska Sobota.

murska-sobota, strelstvo
Jure Zauneker
Strelstvo