Mladi Odrančani doma najmočnejši

Tomo Köleš, 29. 1. 2019

Nogometni klub Odranci je v telovadnici OŠ Odranci pripravil 4.  dvoranski nogometni turnir Gremo otroci na igrišče, kjer je v dveh dneh sodelovalo 34 ekip z okrog 300 mladimi igralci in igralkami.

Prvi dan turnirja je v starostni kategoriji U7 v finalu Ženski nogometni klub Pomurje Beltinci premagal Vipoll iz Veržeja z 2 : 1, v tekmi za tretje mesto pa so Križevci ugnali Odrance s 3 : 2.

46d57995fac23da4c903f6b9bb4d6657
Finale U7: ŽNK Pomurje Beltinci - Vipoll 2 : 1.

V starostni kategoriji U9 so bili Puconci v finalu boljši od Ženskega nogometnega kluba Pomurje Beltinci s 4 : 2. V tekmi za tretje mesto so Odranci premagali Bistrico s 4 : 0.

07cff22005982ec60fdca97b63b4191f
Mlade Pomurke so bile prve in druge.

Drugi dan turnirja so v starostni kategoriji U11 zmagali Odranci pod vodstvom trenerja Romana Gostana, ki so v finalu ugnali Nafto 1903 z 2 : 1, tretja pa je bila Planika iz Turnišča.

d687fe7fa9c31f2da5ea0ddd03c6891b
Turnir Gremo otroci na igrišče v Odrancih.

V starostni kategoriji U13 so prav tako slavili Odranci (pod vodstvom trenerja Bojana Kreslina), ki so v finalu po kazenskih strelih premagali Puconce s 3 : 2. Po rednem delu je bil izid 2 : 2. Na tretje mesto se je uvrstila Nafta 1903 iz Lendave.