(VIDEO) FC Noah na zadnji pripravljalni tekmi v Turčiji boljši od Mure

Vestnik, 10. 2. 2020
NŠ Mura Facebook
Nogometaši Mure igrajo danes zadnjo pripravljalno tekmo v Turčiji.

Nogometaši Mure so se od 15. ure dalje v Beleku v Turčiji merili z armenskim prvoligašem FC Noah. Zadnja pripravljalna tekma, ki so jo črno-beli odigrali na pripravah v Turčiji, se je končala z rezultatom 2 : 3 za Armence.

Mura je tekmo začela v postavi Zalokar; Kous, Maruško, Kaučič, Pucko, Brkić, Horvat, Bubnjar, Cipot, Filipović, Maroša.

V 18. minuti so nogometaši FC Noah zadeli za vodstvo z 1 : 0, v 31. minuti so vodstvo povišali na 2 : 0. V 68. minuti je za črno-bele zadel Luka Bobičanec, v 75. minuti pa je na 2 : 2 izenačil Kai Cipot. Sledilo je ponovno povišanje vodstva Armencev, ki so v 77. minuti zadeli za 2 : 3, kar je bil tudi končni rezultat. Za Muro sta sicer zadela še Amadej Maroša in Luka Šušnjara, vendar sta bila gola razveljavljena zaradi prepovedanega položaja.