Murašicam nova zmaga nad avstrijsko ekipo

Vestnik.si, 4. 3. 2023
FB ŽNK Mura Nona
Murašice so slavile v Avstriji.

Igralke Ženskega nogometnega kluba (ŽNK) Mura Nona so odigrale novo mednarodno srečanje.

Po zmagi nad St. Pöltenom in remijem proti Sturmu so črno-bele odigrale še eno tekmo z nasprotnicami iz Avstrije. Gostovale so pri ekipi USV Neulengbach in slavile s 3 : 2. Trener Amir Karić je na zelenico poslal nekoliko premešano postavo, murašice pa so po prvih 45 minutah vodile z 2 : 0. Strelki zadetkov sta bili Kaja Korošec in Lucija Kos. V drugem polčasu sta dva zadetka končala tudi v mreži črno-belih, zmago pa je Pomurkam s še enim golom zagotovila Kosova.

ŽNK Mura Nona bo prihodnji vikend, v soboto ob 18.30, v uvodnem krogu spomladanskega dela prve slovenske lige gostovala v športnem parku Radomlje. Srečanje si bo možno ogledati v neposrednem prenosu na nzs.si. Spomnimo, da varovanke Amirja Kariča zanesljivo vodijo na lestvici in imajo pred drugouvrščeno Olimpijo osem točk prednosti.