Na atletskem pokalu Slovenije za člane in članice uspešni tudi pomurski atleti

Vestnik.si, 12. 9. 2022
Atletska zveza Slovenije
Nino Celec

Atletsko društvo Mass Ljubljana je bilo organizator dvodnevnega atletskega pokala Slovenije za člane in članice, ki je minuli petek in soboto potekalo na stadionu Park Šiška v Ljubljani. Na tekmovanju so nastopili tudi pomurski atleti, ki so ponovno dosegli odlične rezultate.

Nino Celec, ki zastopa barve Atletskega kluba Almond Slovenska Bistrica, je pri članih v skoku v daljino s skokom, dolgim 7,59 metra, osvojil prvo mesto.

atletski-pokal-slovenije, atletika
Nino Celec

Maj Janža, član Atletskega kluba Pomurje, je pri članih v teku na 400 metrov s časom 47,66 osvojil tretje mesto.

Jože Lapoši, prav tako član pomurskega atletskega kluba, je pri članih v teku na 5000 metrov s časom 15:47,74 osvojil peto mesto, Dejan Preindl, član istega kluba, pa je v isti disciplini s časom 17:45,25 osvojil štirinajsto mesto. Matjaž Rus, prav tako član omenjenega kluba, je bil pri članih v teku na 3000 metrov s časom 10:21,45 na desetem mestu, Dejan Preindl je bil v isti disciplini diskvalificiran.

Urška Martinec, članica pomurskega atletskega kluba, je pri članicah v teku na 1500 metrov s časom 4:42,42 osvojil četrto mesto, v teku na 3000 metrov pa je s časom 10:08,93 osvojila drugo mesto.

Urška Martinec

Natalija Pavlinjek, članica pomurskega atletskega kluba, je pri članicah v teku na 100 metrov z ovirami s časom 17,36 osvojila deveto mesto.