Nova zmaga Radenske Creativa doma

Tomo Köleš, 22. 11. 2019
Valentin Tratnik je k zmagi prispeval 11 točk.

Medtem ko jim v gosteh ne gre ravno najbolje, pa košarkarji Radenske Creativa Sobote veliko bolje igrajo na domačem parketu. Tokrat so ugnali Bistrico s 97 : 58 (27 : 17, 24 : 13, 15 : 12, 31 : 16).

V 6. krogu 3. SKL so soboški košarkarji v vnaprej odigrani tekmi zanesljivo premagali košarkarje Bistrice. Domačini so od začetka z agresivno obrambo in mnogimi protinapadi višali razliko iz minute v minuto skozi celotno tekmo. Na koncu je razlika znašala + 39 točk.  Za igranje so tokrat dobili priložnost prav vsi igralci gostiteljev, prvič v članski ekipi tudi 16-letna Filip Horvat in Sven Marinkovič.

Strelci za domače: Tratnik 28, Matijevič 17, Šarkinović 17, Gomboc 13, Ziško 12, Kukel 6, Zahaj 2, Hlastec 2.