Pet radgonskih karateistov uspešnih v Ljubljani

Tomo Köleš, 22. 11. 2018
Karate v Ljubljani.

V Ljubljani je na mednarodnem odprtem turnirju sodelovalo 814 tekmovalcev iz 11 držav. Uspešnih je bilo tudi pet tekmovalcev Shotokan karate-do kluba Gornja Radgona.

To so bili: Natalija Muhič, Kristjan Klemenčič, Blaž Klobasa, Mišel Čuček in Jaka Reihs.Najboljši posameznik je bil Reihs, saj je dobil dve zlati medalji v kategoriji kata malčki in kata malčki 6.–8. kyu. Blaž Klobasa, Mišel Čuček in Kristjan Klemenčič so nastopili v kategoriji kate kadeti. Med kadeti je največ pokazal Klobasa in dobil bronasto medaljo. S tem uspehom si je znova priboril kategorizacijo mladinskega razreda po merilih Olimpijskega komiteja Slovenije. Natalija Muhič je v kategoriji kate članice dobila bronasto medaljo. Zlato medaljo si je priborila tudi ekipa kadetov v postavi Mišel Čuček, Kristjan Klemenčič in Blaž Klobasa. S petimi medaljami so Radgončani zasedli skupno 11. mesto med 106 nastopajočimi klubi in bili tako najboljši pomurski klub na tekmovanju.