Pomurke Avstrijkam nasule pet zadetkov

Vestnik, 5. 8. 2020
FB ŽNK Pomurje Beltinci
ŽNK Nona Pomurje Beltinci.

Ekipa Ženskega nogometnega kluba (ŽNK) Nona Pomurje Beltinci nadaljuje s pripravljalnimi srečanji. Včeraj so gostile avstrijski Sturm.

Varovanke Sandija Bauerja so včeraj v Gornji Radgoni gostile ekipo SK Sturm Graz. Avstrijkam so Pomurke zabile pet zadetkov in slavile z rezultatom 5 : 2 (3 : 1). Dvakratna strelka je bila Špela Kolbl, po en gol pa so prispevale Lana Golob, Luana Zajmi in Neli Hofman.

Že med vikendom so pomurske nogometašinje v Bratoncih z rezultatom 10 : 0 slavile proti Radomljankam. Tri zadetke v mrežo gostij je zabila Nina Kajzba, dvakratni strelki sta bili Zajmijeva in Koroščeva, pod en gol pa so se podpisale Rozmaričeva, Vilčnikova in Hofmanova. Tekma v Bratoncih je bila razdeljena na tri polurne tretjine, po prvi je bil rezultat 5 : 0, v drugi tretjini ni bilo zadetkov, v tretji pa so Pomurke zabile še petkrat.

Nova sezona v 1. ženski slovenski nogometni ligi se bo začela 16. avgusta, ko bodo Pomurke gostovale v Ajdovščini.

Špela Kolbl je bila včeraj dvakratna strelka.