Pomurke zabile osem zadetkov Cerkljam

Vestnik.si, 7. 11. 2021
Špela Kolbl se je tokrat izkazala s tremi zadetki in tremi asistencami za gol.

V 10. krogu slovenske ženske nogometne lige so igralke None Pomurja Beltinci v Bratoncih brez težav z 8 : 0 opravile s Cerkljami.

Polovico zadetkov so Pomurke zabile že v prvem polčasu. Natančne so bile Anja Eferl v 8. minuti po podaji Kolblove z leve strani, Špela Kolbl v 11. minuti po protinapadu, še enkrat Eferlova v 19. minuti po podaji Dimitrijevićeve z desne strani in sama Maja Dimitrijević po izvedenem kotu v 30. minuti.

V drugem polčasu je mrežo prva načela Kolblova v 53. minuti po dolgem napadu gostiteljic in več strelih na vrata, nadaljevala pa je še enkrat Eferlova v 60. minuti po podaji Kolblove, tokrat z desne strani, nato Sara Makovec v 65. minuti po podaji Kolblove spet z leve strani in za konec še znova Špela Kolbl v 90. minuti, tokrat ji je natančno podajo "vrnila" Makovčeva.

Pomurke še naprej vodijo na lestvici z maksimalnim izkupičkom.

Tako kot Kolblova je tudi Anja Eferl tokrat zabila tri gole.