Pripravljalna tekma: Golijada v Dupleku

Vestnik, 15. 6. 2019

Nogometna šola Mura je proti Dupleku odigrala prvo pripravljalno tekmo.

Muraši so srečanje odigrali v dveh postavah. V prvem polčasu je Ante Šimundža na igrišče poslal Gyergjeka, Kousa, Dalića, Lacija, Šturma, Šporna, Lorbka, Cipota, Horvata, Šušnjaro in Sirk. Drugih 45 minut pa je namenil Šafariču, Karničniku, Boškoviču, Marušk, Pucku, Kozarju, Kouterju, Bubnjaru, Horvatu, Bobičancu in Maroši.

c13407a1dd224e14d5c08991aa57de5b
Fb NŠ Mura
Pripravljalna tekma med Duplekom in Muro.

Izid se je prvič spremenil v 28. minuti, ko je zadel Kai Cipot. Slednji je v 31. minuti povišal na 0 : 2. V 45. minuti je zadel še Tomi Horvat, v 48. Nino Kouter, v 55. minuti Luka Bobičanec. Gol za 0 : 6 je v 62. minuti še enkrat zabil Kouter. Duplek je nato v 66. minuti dal avtogol, osmi gol za Muro pa je dosegel Andrija Bubnjar. Golijada se je nadaljevala v 74. minuti, ko je zadel Aleksandar Bošković. Deset minut pozneje je na 0 : 10 z drugim golom na tekmi povišal Bubnjar, v 89. minuti je zadel še Matic Maruško. V zadnji minuti srečanja pa je končni izid - 0 : 12 - postavil Bobičanec.

fefe10c361ac43e1e057883e5052d521
Fb NŠ Mura
Muraši so zadeli kar dvanajstkrat.

Muro naslednja pripravljalna tekma čaka že v sredo, ko se bo pomerila s Ferencvarošem.