Prvi remi za Nafto v pripravah

Vestnik, 31. 1. 2020
Nafta 1903
Tekma med Nafto in Svobodo se je končala z remijem.

Za lendavsko Nafto je tretja pripravljalna tekma. Remizirali so s Svobodo iz Ljubljane, izid je bil 3 : 3.

Nafta je tekmo na domačem terenu pričela v postavi Raduha, Pirtovšek, Živko, Šeruga, Bolla, Paku, Zagorec, Vegh, Molnar, Pozsgai in Bizjak. Prvi polčas se je končal neodločeno - 1 : 1. Za domačine je v 42. minuti zadel Paku. V drugem polčasu so priložnost za dokazovanje pri modro-belih dobili Galoši, Ploj, Drk, Leuštrek, Novinić, Vinko, Pavšič, Pirtovšek, Šupljika, Malešević in Fekete. Mreži sta se zatresli še štirikrat, dvakrat na vsaki strani. Za Nafto sta gol zabila še Malešević (70. minuta) in Vinko z enajstih metrov (87. minuta).

Naslednja pripravljalna tekma Nafto čaka jutri ob 13., ko bo na igrišču z umetno travo gostilna hrvaškega tretjeligaša Varteks.