(FOTO) Radenska Creativ na domačem turnirju tretja brez boja

Vestnik.si, 26. 9. 2021
Jure Zauneker
KK Radenska Creativ Sobota in Triglav.

Košarkarski klub Radenska Creativ Sobota je pripravil tradicionalni dvodnevni turnir v dvorani OŠ I v Murski Soboti. Nastopile so štiri slovenske ekipe.

Zmagovalec turnirja je postal Triglav iz Kranja, ki je v finalu ugnal Slovenske Konjice z 82 : 47. Košarkarji Radenske Creativa Sobote so zasedli tretje mesto brez boja, saj ta tekma ni bila odigrana zaradi bolezni, ki je zredčila vrste Akademskega košarkarskega kluba Branik iz Maribora. Slednji je tako končal turnir na četrtem mestu.

murska-sobota, košarka, radenska-creativ-sobota, triglav

Prvi dan je pomlajena ekipa Radenske Creativa Sobote izgubila s kranjskim Triglavom z 29 : 94, Slovenske Konjice pa so premagale AKK Branik Maribor s 75 : 58. Sobočani bodo s tekmovanjem v 4. SKL začeli 16. oktobra, ko bodo gostili Ajdas iz Lenarta.