Radgonski rokometaši s točko iz Logatca

Vestnik.si, 28. 2. 2022
Kronos Logatec - Arcont Radgona 27 : 27.

V svoji tretji zaostali tekmi iz jesenskega dela 2. DRL je radgonski Arcont gostoval v Logatcu pri Kronosu in tako kot v Ajdovščini prišel do točke v zadnji minuti.

Radgončani so tekmo bolje pričeli in imeli skozi celoten prvi polčas rahlo prednost zadetka ali dveh. A na odmor sta ekipi odšli izenačeni z izidom 12 : 12. V drugem polčasu so nato imeli pobudo domači. Najvišjo prednost štirih zadetkov so si priigrali v 53. minuti (26 : 22). Vendar pa se gostje niso predali in so z delnim rezultatom 1 : 5 do konca tekme uspeli osvojiti novo točko. Končni izid je bil 27 : 27.

Strelci za Arcont so bili: Matevž Žunič 13, Matej Rojht 5, Marko Cotič 4, Gašper Šijanec 3, Boštjan Šijanec 1, Blaž Bratkovič 1.

Arcont čaka še četrta, zadnja zaostala tekma iz jesenskega dela. V soboto, 5. marca, ob 16.30 bo v športni dvorani Radenci gostovala še neporažena ekipa Velike Nedelje.