Štefan Buzeti veteranski prvak v sprint duatlonu

Vestnik.si, 8. 10. 2020
Dušan Hajdinjak
Zmagovalec Štefan Buzeti.

V Ribnici je potekalo državno prvenstvo v sprint duatlonu. Člana ŠD Team Turbo Tropovci sta se izkazala z odličnima izidoma.

Nevihta s hudimi nalivi ni zaustavila tekmovalcev na državnem prvenstvu v sprint duatlonu, ki je potekalo v Ribnici. Pomerili so se na zahtevni tekaški in kolesarski trasi, za začetek je bilo potrebno preteči 5 km, nato prekolesariti 20 km z 217 m višinske razlike ter na koncu preteči še 2,5 km.

državno-prvenstvo, sprint, duatlon, turbo-team-tropovci, ribnica
Matej Temlin.

Sodelovali so tudi člani ŠD Team Turbo Tropovci. Znova je slavil Štefan Buzeti in spet postal državni prvak v kategoriji veterani 6. Med veterani 2 je 5. mesto dosegel Matej Temlin. S tem prvenstvom se je letošnja sezona duatlonov pod okriljem Triatlonske zveze Slovenije končala.