Tilen Džafič srebrni na balkanskem prvenstvu

Vestnik.si, 7. 9. 2021
Facebook Kickboxing zveza Slovenije
Slovenska kikboks reprezentanca

Član Kickboxing kluba Murska Sobota je kot slovenski reprezentant v Skopju zasedel drugo mesto v disciplini low kick.

Na balkanskem prvenstvu v Skopju je slovenska kikboks reprezentanca osvojila kar 11 odličij.
Na tridnevnem prvenstvu v prestolnici Makedonije je nastopilo 190 tekmovalcev iz 6 držav. Prav to tekmovanje velja za zelo močno, saj so ring discipline na Balkanu izjemno cenjene. Reprezentanca Slovenije, ki je nastopala s 13 tekmovalci, je prejela 6 zlatih medalj, eno srebrno in 4 bronaste medalje.

kickboxing-klub-murska-sobota, tilen, džafić, balkansko-prvenstvo

V sklopu reprezentance je srebrno medaljo v disciplini low kick osvojil tudi Tilen Džafič, član Kickboxing kluba Murska Sobota. Zdaj Tilna po nekaj dneh počitka čakajo priprave za letošnje svetovno prvenstvo .