(FOTO) Kdo so zmagovalci Prekmurskega malega maratona

Rok Šavel, 3. 10. 2022
Niko Časar
5. Prekmurski mali maraton.

V Moravskih Toplicah je potekal zdaj že tradicionalni tekaški dogodek.

Že petič je bil v Moravskih Toplicah izveden Prekmurski mali maraton, ki je tudi tokrat ponujal različne tekaške proge. Ljubitelji teka so tako lahko izbirali med tekom na 21, 11 ali 5,5 kilometra, poskrbljeno pa je bilo tudi za najmlajše s tekom za štrkce v dolžini 500 metrov. Štart in cilj je bil na parkirišču ob hotelskem kompleksu Terme 3000, ob zaključku dogodka pa sta župan Občine Moravske Toplice Alojz Glavač in predsednik občinske športne zveze, ki je tudi vodja regijske pisarne OKS-ZŠZ Moravske Toplice, Branko Recek najhitrejšim podelila pokale in medalje.

prekmurski-mali-maraton, moravske-toplice
Rok Šavel
5. Prekmurski mali maraton v Moravskih Toplicah

Rok Šavel

Polmaraton na 21 kilometrov (moški)

1. Aljoša Cipot s časom 1:19:21, 2. Sašo Pečnik s časom 1:20:55, 3. Simon Malek Kuzmič s časom 1:22:36

Polmaraton na 21 kilometrov (ženske)

Prvo mesto sta si razdelili Renata Vetrih in Andreja Gorčan, ki sta obe prispeli v cilj s časom 1:38:40, 3. Ana Šalamun s časom 1:42:15

Podrobne rezultate vseh tekmovalcev, različnih prog in kategorij si lahko pogledate s klikom tukaj.