(FOTO) Veržej in Puconci v boju za obstanek remizirala

Vestnik.si, 9. 5. 2022
Niko Časar
Veržej in Kema Puconci sta se razšla brez zmagovalca.

V Pomurski nogometni ligi je bil na sporedu 18. krog, naša ekipa se je mudila v Veržeju, kjer je gostovala Kema Puconci.

ŠD NK Veržej: Kocet, Magdič (Brunec Bl., 84), Brunec Bi., Horvat, Bodanec, Šimonka, Pučko, Mugabe, Časar (Žalik, 55), Bertalics (Ozbetič, 69), Cener. Trener: Jože Sečkar.

Kema Puconci: Kuzma, Svetanič T. (Krenos, 46), Krančič (Balajc, 46), Svetanič R., Grah, Marič, Hašaj (Veren, 63), Poredoš, Matis, Kopunovič, Kutoš (Kerec, 82). Trener: Fabijan Cipot.

Sodniki: Slavko Nemet, Staša Špur, Andrej Krajnc.

nk-veržej, kema-puconci, pnl
Niko Časar

Veržej in Kema Puconci sta pri dnu lestvice in se borita za obstanek v Pomurski nogometni ligi. Srečanje je ob igrišču v Veržeju spremljalo okoli 50 gledalcev. Ti so prvi zadetek na tekmi videli že v 9. minuti, ko je za vodstvo domačih zadel Luka Časar. Do konca prvega polčasa se mreži nista več zatresli, mirovali pa sta vse do 77. minute. Takrat je za izenačenje zadel Denis Kutoš. 1 : 1 pa je bil tudi končni izid.

Niko Časar

Niko Časar

Niko Časar

Kemo Puconce in Veržej po 18. krogu še naprej loči točka razlike. Pucončani jih imajo 12, Veržejčani 11, zadnje mesto pa pripada ŠD NK Križevci.