(FOTO) Mura na prijateljski tekmi remizirala z Vojvodino

Vestnik, 30. 6. 2021
Mura : Vojvodina

Nogometaši Mure so se na peti prijateljski tekmi, ki je tokrat potekala v Gornji Radgoni, merili s srbskim nogometnim klubom Vojvodina. Končni rezultat tekme 1 : 1.

Črno-beli so že odigrali štiri prijateljske tekme, pri tem pa so iztržili eno zmago, en remi in dva poraza.

mura, vojvodina
Mura-Vojvodina

Pred tekmo z nogometnim klubom Vojvodina je iz soboškega kluba prišla vest, da je Samsindin Ouro zaradi poškodbe kolena, ki jo je staknil na začetku letošnjih priprav, včeraj na kliniki za ortopedijo v Matulji pri Opatiji opravil artroskopijo kolena, okrevanje pa bo predvidoma trajalo od enega do dveh mesecev.

"Muraši", ki tudi tokrat igrajo v zlati opravi, so tekmo z Vojvodino začeli v naslednji postavi: Obradović, Maruško, Gorenc, Karničnik, Šturm, Horvat, Kouter, Kous, Bobičanec, Mandić in Klepač. V nadaljevanju tekme so svojo priložnost na igrišču dobili še K. Cipot, Kozar in Pucko.

V 32. minuti je Mura povedla z golom Žige Kousa, potem ko mu je natančno podal Nino Kouter. Do konca prvega polčasa se rezultat ni spremenil.

V 74. minuti je prišlo do izenačenja rezultata na 1 : 1, kar je bil tudi končni izid tekme.

Črno-bele so ob ograji stadiona tokrat spremljali tudi člani navijaške skupine Black Gringos.