Z novim trenerjem do prve zmage v končnici

M. Š., 7. 3. 2020
ŽOK Ljutomer

Ljutomerske odbojkarice so s 3 : 2 (21, -14, 13, -15, 12) premagale kranjski Triglav.

V 4. krogu lige za obstanek v 1. B državni ligi so Ljutomerčanke premagale Kranjčanke in prekinile daljši niz brez zmage. Številni ljubitelji odbojke so v dvorani ŠIC Ljutomer spremljali zanimiv obračun, ki je po natanko 109 minutah igre pripadel gostiteljicam, katere je s klopi prvič vodil novi trener Bojan Novak. Ljutomerske odbojkarice so znova zaigrale po sistemu toplo-hladno, saj so vse lihe nize dobile, oba soda niza pa gladko izgubile.

ec14b34c82c38b0306053e13ad5e2b9f
Nataša Juhnov
Trener Bojan Novak.

Ljutomerčanke so s to zmago ponovno v igri za obstanek v 1. B državni ligi. Ostajajo sicer na petem mestu (19 točk), ki ne zagotavlja obstanka, vendar so se približale tekmicam v boju za četrto mesto, ki ohranja status 1. B ligaša. V naslednjem krogu bo ljutomerska ekipa prihodnjo soboto (14. marca 2020) gostovala v Puconcih.