Zadetka Stjepana Oštreka v Zalaegerszegu

Vestnik.si, 28. 1. 2021
Stjepan Oštrek je v drugem polčasu dosegel dva zadetka.

V pripravljalni tekmi na Madžarskem je Nafta 1903 odigrala neodločeno 2 : 2 (1 : 0) z ekipo ZTE FC II. Oba gola za Lendavčane je dal Stjepan Oštrek.

Madžari so povedli že v 3. minuti iz enajstmetrovke, 1 : 0 pa je bil izid prvega polčasa. V 75. minuti je izenačil Oštrek in nato še povedel Nafto v vodstvo v 85. minuti s svojim drugim zadetkom. Pred koncem so domačini napeli vse moči, kar jim je prineslo izenačenje in končni izid 2 : 2. V soboto naj bi Nafta predvidoma odigrala pripravljalno tekmo z Gorico. Prvo postavo lendavske ekipe so na Madžarskem sestavljali: Kisovec, Pozgai, Magdič, Bolla, R. Pirtovšek, Drk, Meshack, Haljeta, Židan, T. Pirtovšek in Körmendi. Na klopi za rezerve in čakajoč na svojo priložnost pa so bili: Raduha, Novinič, Vinko, Bizjak, Rebernik, Oštrek, Szabo in Živko.