"Žuti" pred domačim občinstvom doživeli poraz z Aluminijem

D. N., 15. 2. 2020
Beltinci : Aluminij

V Športnem parku Beltinci sta se danes na pripravljalni preizkušnji merili domača ekipa in Aluminij iz Kidričevega, sicer trenutno drugouvrščena ekipa Prve lige Telekom Slovenije. Gostje so premagali "žute" z 2 : 0.

Tekmo so člani ND Beltinci začeli z naslednjo postavo:

Zver; Kuzma, Hočevar, Mršič, Mörec, Kristl, Maučec, Raduha, Zorman, Knežević, Asentić.

beltinci, aluminij
Nogometaši Beltinec so odigrali prvo tekmo na domačem terenu v tem letu.

Po začetnih minutah igre je Aluminij prevzel terensko premoč, s streli večkrat tudi zapretil na gol domačih, vendar so bila posredovanja domačega vratarja Zvera uspešna. V 30. minuti pa je sledil gol Aluminija, zadel je Matjašič.

V 40. minuti srečanja je prišlo do hujše poškodbe Kuzme, ki z igro ni mogel nadaljevati, zato ga je zamenjal Apatič.

V 46. sta iz igre pri domačih odšla Zorman in Knežević, vstopila sta Kramar in Mauko, zaigrali pa so še Serec, Pihler, Sočič, Balažič, Kalamar in Plaznik.

V 69. minuti je prišlo do povišanja rezultata na 2 : 0 za Aluminij, zadel je Jauk, nekaj minut kasneje pa je gostom bila dosojena še enajstmetrovka, ki je niso realizirali.

"Žuti" so v tem pripravljalnem obdobju že odigrali štiri tekme, na prvi so z Muro izgubili s 3 : 0, na tekmi z Mariborom ni bilo zadetkov, Dobrovce so ugnali z 9 : 0, proti velenjskemu Rudarju pa so izgubili z 2 : 1. Tokratna, peta pripravljalna tekma, je sicer njihova prva na domačem terenu v letu 2020, z Aluminijem pa so se do sedaj srečali že štirikrat in vsakič izgubili.