Beltinčani po sedmih letih znova slavili v Ljutomeru

M. Š., 7. 4. 2018
Miha Šoštarič
Gostje so po sedmih letih znova slavili v prleški prestolnici.

V osrednjem obračunu 18. kroga 3. slovenske nogometne lige – vzhod sta se v Ljutomeru pomerila domači Avto Rajh in Lušt iz Beltincev, ki sta na tribune športno rekreacijskega centra privabila blizu 300 gledalcev.

Gostje so po sedmih letih znova slavili v prleški prestolnici. Za zmago z 1 : 0 (1 : 0) je v 34. minuti zadel Jan Kristl. Beltinčani so imeli priložnost za višjo zmago, vendar je Luki Ciglariču, nekdanjemu nogometašu ljutomerskega kluba, vratar domačih Uroš Mlinarič v 52. minuti ubranil strel z bele točke.

e1c8e4a53c8457fc7b59b8c4729bbbbc
Ljutomerčani, ki ostajajo na visokem četrtem mestu, so tako prekinili niz osmih zaporednih zmag.

Ljutomerčani, ki ostajajo na visokem četrtem mestu (34 točk), so tako prekinili niz osmih zaporednih zmag, Beltinčani, ki jih je prvič s klopi vodil Zlatko Gabor, pa so z dvanajsto zmago obdržali stik z vrhom. Zdaj imajo na tretjem mestu 40 točk.

0869a46294eac7908886638e96882242
Beltinčani so z dvanajsto zmago obdržali stik z vrhom.

Domačini so tekmo končali z desetimi igralci, saj je moral zaradi dveh rumenih kartonov v 57. minuti igrišče zapustiti Tilen Semenič. Kljub igralcu manj so bili gostitelji enakovreden tekmec, vendar v napadalnih akcijah niso imeli razpoloženega igralca, ki bi poskrbel za izenačenje. Podrobnosti s tekme v naslednji številki Vestnika.

63f531e20e56ead8a144a854078b56a2
Na tribunah športno rekreacijskega centra je bilo približno 300 gledalcev.