Aleš Zadravec državni prvak v elektronskem pikadu

Vestnik, 2. 4. 2019
Nataša Juhnov
V Radencih je potekalo državno prvenstvo v elektronskem pikadu.

Odlični dosežki članov najuspešnejše slovenske ekipe Top Gun Grlava

Zdravilišče Radenci je štiri dni gostilo najboljše slovenske igralke in igralce elektronskega pikada. Za državne naslove na 18. prvenstvu se je merilo kar 821 tekmovalcev, izvrstno pa so se znova odrezali tudi igralci pomurskih klubov.

54e6c8691708ad704be82fdfddf3f4ff

e98cc6b1a5a0429dcbdbec5ae3586c5b

Med člani posamezno (501 DO) si je v konkurenci 112 tekmovalcev naslov državnega prvaka priigral Aleš Zadravec (Top Gun Optika Kiraly Grlava), Denis Čuk je bil sedmi, Adolf Kolarič (oba Gabrijelov barček Vučja vas) in Sašo Vütek (Top Gun Optika Kiraly Grlava) pa sta si delila deveto mesto. Med članicami posamezno (501 DO), nastopilo je 32 tekmovalk, je postala Urška Drvarič Grah (Top Gun Teleing gradnje Grlava) državna podprvakinja in je zaostala le za Sežančanko Blanko Guštin. Mojca Mužič (Top Gun Teleing gradnje Grlava) je bila sedma.

3978b050e71691b8f4a853357f3aac97
Miran Mestinšek
Aleš Zadravec.

8bce38a8f2f887a911e45d961faebe4e

ce36ce9cc8739758c21297a3fdd3ce81

V moških parih (501 MO) sta državna prvaka postala Damjan Pilinger in Sebastjan Zadravec (Vila Monde Ptuj), izmed pomurskih tekmovalcev pa sta se najvišje uvrstila Aleš Zadravec in Ludvik Kiraly (Top Gun Optika Kiraly Grlava), ki sta bila peta. Dvojici Zoran Ogrinc in Adolf Kolarič (Gabrijelov barček Vučja vas) ter Sebastjan Antolin (Top Gun Grlava) in Martin Balažic (Picolo bar- Monroe cafe Melinci) sta si delili deveto mesto. V ženskih parih (501 MO) sta se državnega naslova veselili Mojca Mužič in Monika Kolbl (Top Gun Teleing gradnje Grlava), Nataša Krajnc (Pinocchio Ivanjkovci) in Urška Drvarič Grah pa sta bili peti. V cricketu pri moških je državni prvak postal Jan Grošelj (Čuk Velenje), deveto mesto pa so si delili pomurski tekmovalci Aleš Zadravec, Leon Mertük in Ludvik Kiraly. V cricketu pri ženskah je slavila Mojca Mužič, Urška Drvarič Grah je bila peta, Megi Babič (Bar baza Bad girls Logarovci) pa deveta. V ekipni konkurenci sta državna naslova osvojili ekipi Čuk Velenje pri moških in Top Gun Teleing gradnje Grlava pri ženskah.

365beb72fc1a08f23ca983971801f1e3
Urška Drvarič Grah.

d758ff77d07224441ec351db21dde6d9

32c6ec3b47fcef1487867b242bb34efe

a2a6d7bcdc4fdd57d03a6641d56caf87

Med mladinci je naslov državnega prvaka pripadel Luki Mariniču, drugi je bil Denis Kokot (oba Top Gun Grlava), tretji pa Zoran Galderon (Friend's team Rogašovci).

1a3df4287c404483c5f138e06e000503

1d1eb8b9047cfff70e3a5f38b8b0a877