Beltinčani v rahlo snežnih razmerah ugnali Medžimurje

Vestnik.si, 22. 1. 2022
ND Beltinci Facebook
Medžimurje Čakovec - Beltinci Klima Tratnjek 0 : 2.

Prvo pripravljalno tekmo v letošnjem letu so to soboto odigrali tudi nogometaši Beltincev Klime Tratnjek. Gostovali so v Čakovcu in na koncu ugnali domače Medžimurje.

Tekma je potekala na igrišču z umetno travo v Športno-rekreacijskem centru Mladost v Čakovcu v rahlo snežnih in hladnih razmerah. Po prvem polčasu je bilo 0 : 0. Nevarnejši so bili domači, ki so si priigrali kar nekaj priložnosti, toda beltinska obramba na čelu z vratarjem Domnom Zverom je bila zmeraj uspešnejša.

pripravljalna-tekma, medžimurje, čakovec, beltinci-klima-tratnjek, 0-:-2

V drugem polčasu so Beltinčani le zadeli, najprej je bil natančen Gal Grobelnik v 52. minuti, ko je po protinapadu s strelom na drugo vratnico ukanil vratarja domačih - 0 : 1. V 80. minuti pa so si Čakovčani gol zabili kar sami, spet po hitrem protinapadu gostov. 0 : 2 je bil tudi končni izid.

Beltinci Klima Tratnjek so v prvem polčasu nastopili v postavi: Zver, Žaler, Zeljković, Hartman, Sočič, Raduha kap., Maučec, Cener, Pihler, Hari, Emruli. Trener: Damjan Gajser. V drugem polčasu so zaigrali še: Debelak, Kranjec, Tor in Grobelnik.

V sredo, 26. januarja, ob 17. uri bodo Beltinčani v svoji drugi pripravljalni tekmi gostili ZTE iz Zalaegerszega.