Domačini brez finala v 5. pokalu občine Odranci

Vestnik.si, 17. 7. 2021
Arhiv NK Odranci
Polana - Turnišče 2 : 0.

V finalu 5. pokala občine Odranci bodo v finalu nastopili nogometaši Polane in Olimpije iz Dolge vasi. Finale bo v nedeljo ob 18. uri.

V ŠRC Odranci je v prvi tekmi Polana premagala Turnišče z 2 : 0 (1 : 0). Strelec prvega zadetka je bil David Koznicov v 35. minuti, strelec drugega pa Patrik Klujber v 76. minuti.

V drugi tekmi so gostitelji doživeli neprijeten poraz. Odranci so namreč izgubili z ekipo Hungarikum Olimpija Dolga vas z 1 : 2 (0 : 0). Vsi trije zadetki so padli v drugem delu. Domače je v vodstvo popeljal Luka Ciglarič s strelom iz enajstmetrovke, za goste pa je izenačil Magyar. Šokirane Odrance je z golom za zmago Hungarikuma Olimpije dotolkel Lucian Požgai, nova okrepitev. V Dolgo vas je prišel iz Nafte, v kateri je prebil več let. V tekmi za tretje mesto, ki bo v  nedeljo ob 16. uri, se bodo tako Odranci pomerili s Turniščem.